Firmast

Kes me oleme

A24 Grupp OÜ on 2013 a. registreeritud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.

Meie põhitegevus on treilerite müük ja tootmine. Selle kõrval pakume kõiki kaasas käivaid teenuseid: hooldus, varuosade müük, modifikatsioonid, projekteerimine, seadistamine, remontimine, restaureerimine, järelmüük, garantii jne.

Koos oma tootmisele orienteeritud sõsarettevõttega A24 OÜ omame rohkem kui 18 aastat kogemusi treilerite turul ja üle 15 aasta kogemusi nii suurte kui väikeste treilerite tootmises.

Partnerid

A24 Grupp OÜ-d seob pikaajaline edukas koostöö Suurbritannia suurima ja vanima raskeveo treilerite tootjaga - Andover Trailers Ltd. Oleme Andover Trailers margi ametlik esindaja selles regioonis.

Aastast 2014 on meil koostöö Tii Group-iga, kellele kuuluvad margid nagu: NICOLAS, SCHEUERLE ja KAMAG.

Lisaks oleme teinud koostööd Saksa haagisetootjatega: Möslein, Langendorf ja Böckmann ning oleme Humbauri ametlik edasimüüja. Loomade veoks oleme teinud koostööd Inglise tootjaga Ifor Williams. Läbi oma partnerite suudame teostada hankeid ka vähem tuntud haagiste markidele.

Meie eelised

Oleme ainus raskeveo treilerite müügiga tegelev ettevõte Baltikumis, kes ka ise toodab treilereid. Sellest tulenevalt omame sügavaid teadmisi treilerite konstruktsioonist, tootmisest ja eksplautatsioonist. Tänu tootmisüksusele suudame kiiresti kõrvaldada ootamatud defektid või puudused - mis alatihti esinevad kasutatud tehnika ostmisel välisriikidest.

Omatoodang

Koostöös Andover Trailers Ltd.-ga toodame Eestis litsentsi alusel Andoveri poolhaakes raskeveo treilereid kandevõimetega 40-75 tonni. Sellele lisaks oleme juurutanud omaenda kaubamärgi A24 TRAILERS, mille raames müüme meie enda poolt eritellimusel toodetud treilereid kõiksugustele koormatele. Tutvu meie poolt toodetud või renoveeritud treileritega tehtud tööde galeriis.