Firmast

Kes me oleme

A24 Grupp OÜ on 2013 a. registreeritud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.

Meie põhitegevus on treilerite müük ja tootmine. Selle kõrval pakume kõiki kaasakäivaid teenuseid: hooldus, varuosad, modifikatsioonid, projekteerimine, seadistamine, remontimine, restaureerimine, järelmüük, garantii, jne.

Koos oma tootmisele orienteeritud sõsarettevõttega OÜ A24, omame rohkem kui 15 aastat kogemusi treileriturul ja üle 10 aasta kogemusi nii suurte kui väikeste treilerite tootmises.

Partnerid

A24 Grupp OÜ-d seob pikaajaline edukas koostöö Suurbritannia suurima ja vanima raskeveo treilerite tootjaga - Andover Trailers Ltd..

Aastal 2014 sõlmisime koostöölepingu rahvusvahelise suurkontserniga Tii Group, kelle alla kuuluvad NICOLAS, SCHEUERLE ja KAMAG. Oleme nende markide ametlik esindaja Baltikumis.

Lisaks esindame Saksa haagisetootjaid: Humbaur, Möslein, Langendorf ja Böckmann. Loomade veoks pakume Inglise tootja Ifor Williams loomaveo haagiseid. Läbi oma partnerite suudame teostada hankeid ka vähem tuntud välismaistele markidele.

Meie eelised

Oleme ainus raskeveo treilerite müügiga tegelev ettevõte Baltikumis, kes ka ise toodab treilereid. Sellest tulenevalt omame sügavaid teadmisi treilerite konstruktsioonist, tootmisest ja eksplautatsioonist. Tänu tootmisüksusele suudame kiiresti kõrvaldada ootamatud defektid või puudused - mis alatihti esinevad kasutatud tehnika ostmisel välisriikidest.

Omatoodang

Koostöös Andover Trailers Ltd.-ga toodame Eestis litsentsi alusel Andoveri poolhaakes raskeveo treilereid kandevõimetega 40-75 tonni. Sellele lisaks oleme juurutanud omaenda kaubamärgi A24 TRAILERS, mille raames müüme meie enda poolt eritellimusel toodetud treilereid kõiksugustele koormatele. Tutvu meie poolt toodetud või renoveeritud eritreileritega portfellis või võta meiega ühendust ja kirjelda oma probleemi.